Boutique Hotel Radun

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Bílá čtvrť 447, Luhačovice 76326

Hotel Radun je situován ve vile z 30. let 19. století. Stojí u lázeňského parku, konkrétně u pramene Aloiska v Luhačovicích.
Návštěvníci se mohou těšit na rodinnou atmosféru, individuální přístup a nadstandardní ubytování. To je možné v luxusních dvoulůžkových pokojích, které splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů.Stravování je zajištěno v moderní hotelové restauraci. Chvíle relaxace mohou hosté trávit ve wellness centru třeba při příjemné masáži.Řidiči zajisté ocení možnost parkování přímo u hotelu. Parkovací místo je ovšem nutné zamluvit předem. Další možnosti parkování nabízí nově vybudované patrové parkoviště před Městskou plovárnou.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování
  • Domácí mazlíčci

Boutique Hotel Radun On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si z 15 pobytových balíčků nabízených v Boutique Hotel Radun

Boutique Hotel Radun Pokoje

Hotel Radun disponuje luxusními dvoulůžkovými pokoji, které nesou specifické názvy. Hosté se tak mohou ubytovat například v pokoji Radost, Svoboda, Meditace nebo ve Filozofském pokoji. Kapacita hotelu je 31 lůžek.

Součástí každého pokoje je vlastní koupelna, sociální zařízení, elegantní nábytek na míru, balkon nebo terasa a zdravotní matrace.

Boutique Hotel Radun Gastronomie

Součástí Hotelu Radun je moderní a útulná restaurace, kde si hosté mohou v nekuřáckém prostředí vychutnat některý z nabízených pokrmů. Kuchaři tu připravují řadu doslova gurmánských specialit.

Milovníci vína si tu také přijdou na své, na vinném lístku najdou prestižní moravská vína.

Boutique Hotel Radun Recepce

Profesionální a přátelský perosnál recepce Boutique hotelu Radun jepro Vás připraven 24 hodin denně. 


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express
  • Diners Club

Boutique Hotel Radun Dostupnost

Autobusové a vlakové nádraží Luhačovice se nachází 1000 metrů od našeho hotelu. Rádi pro Vás na nádraží přijedeme. Objednávejte na recepci tel.: 577 103 692. Při příjezdu autobusem od Vizovic je zastávka „Luhačovice, U pošty“ 100m od hotelu.


Autem Za Městskou plovárnou odbočíte doleva a uvidíte hotel Radun****. Příjezd autem možný do dvora až k recepci.


Příjezd ze směru Praha, Brno po dálnici přes Zlín: z dálnice D1 přijedete až do Zlín-Malenovice, kde podle ukazatele odbočíte doprava na Luhačovice přes Biskupice. Po příjezdu do Luhačovic jeďte stále rovně po ulici Masarykova do centra a na kruhovém objezdu s vodotryskem odbočte doprava mírně do kopce do ulice Solné. Hned za bílou Městskou plovárnou odbočte doleva do ulice Bílá čtvrť, uvidíte bílou funkcionalistickou vilu – náš Hotel Radun****, můžete přijet autem do dvora až k recepci, poté zaparkujete v podzemní hotelové garáži.


Příjezd ze směru Praha, Brno přes Uherské Hradiště: z dálnice D1 pokračujte přes Slavkov u Brna po silnici E50 do Uherského Hradiště, Uherského Brodu a do Luhačovic. Po příjezdu do Luhačovic jeďte stále rovně po ulici Masarykova do centra a na kruhovém objezdu s vodotryskem odbočte doprava mírně do kopce do ulice Solné. Hned za bílou Městskou plovárnou odbočte doleva do ulice Bílá čtvrť, uvidíte bílou funkcionalistickou vilu – náš Hotel Radun****, můžete přijet autem do dvora až k recepci, poté zaparkujete v podzemní hotelové garáži.


Hotel Radun**** Vás vítá. Vjeďte do dvora až k recepci.


Příjezd ze směru Ostrava, Český Těšín:
Po silnici E462 přijeďte do Příboru, kde odbočte směr Nový Jičín.  Dále pokračujte směr Valašské Meziříčí a Vsetín (57). Ze Vsetína jeďte směr Vizovice a Zlín. Po průjezdu Vizovicemi nezapomeňte odbočit na křižovatce před obcí Zádveřice-Raková vlevo směr Luhačovice (492). Po sjezdu z viaduktu pokračujte po hlavní silnici až do lázeňského města Luhačovice. Na kruhovém objezdu s vodotryskem odbočte doleva mírně do kopce do ulice Solné. Hned za bílou Městskou plovárnou odbočte doleva do ulice Bílá čtvrť, uvidíte bílou funkcionalistickou vilu – náš Hotel Radun****, můžete přijet autem do dvora až k recepci, poté zaparkujete v podzemní hotelové garáži.mírně do kopce do ulice Solné.


Příjezd ze směru Bratislava:


Po dálnici D1 jeďte směr Piešťany, Trenčín. Na 126 km odbočte z dálnice směr hraniční přechod Starý Hrozenkov-Drietoma a pokračujte až do Uherského Brodu (E50).  V Uherském Brodě odbočte vpravo podle ukazatele směr Luhačovice. Po příjezdu do Luhačovic jeďte stále rovně po ulici Masarykova do centra a na kruhovém objezdu s vodotryskem odbočte doprava mírně do kopce do ulice Solné. Hned za bílou Městskou plovárnou odbočte doleva do ulice Bílá čtvrť, uvidíte bílou funkcionalistickou vilu – náš Hotel Radun****, můžete přijet autem do dvora až k recepci, poté zaparkujete v podzemní hotelové garáži. Alternativa: Namísto trasy přes Uherský Brod je možné zvolit romantickou cestu krajem žítkovských bohyní, po místních úzkých komunikacích se zatáčkami přes obce Komňa, Bojkovice, Přečkovice, Kladná-Žilín (496). Odbočka u motorestu Rasová.


Letiště v okolí Luhačovic


Letiště Bratislava – 150 km          Letiště Vídeň – 180 km          Letiště Praha – 330 km           Letiště Ostrava – 90 km
Malé a regionální letiště v blízkosti Luhačovic: Kunovice UHE 24km, Trenčín LZTN 31km, Otrokovice LKOT 20km, Holešov GTW 27km a další letiště.


Hotel Radun zajišťuje svým hostům za poplatek odvoz z letiště. 

Boutique Hotel Radun Okolí

Hotel Radun se nachází přímo u pramene Aloiska v lázních Luhačovice. Do centra se návštěvníci hotelu dostanou pohodlnou procházkou za 3 minuty.

Příznivci sportu mohou využít nedaleké tenisové kurty nebo Městskou plovárnu. Na kolonádu se lze dostat za přibližně 7 minut pěšky.

V okolí je řada turistických stezek a tras terénní léčby vodou. V zimě pak návštěvníci ocení běžkařské tratě.

Boutique Hotel Radun Další informace

Naše filozofie


RELAXACE


Ať jste zdraví či nemocní, milovníci ticha či společenského života, přírody či města, najdete u nás opravdovou relaxaci, zábavu, ale i odpočinek od stresu všedních dnů.


ATMOSFÉRA


Hotel Radun**** je jedinečný svou atmosférou prvorepublikové funkcionalistické stavby sladěné s unikátním přírodním prostředím lázeňského parku a města Luhačovice.


DŮVĚRA


Dny plné klidu a pohody, osvobození od stresu a péče o tělo a duši naleznete s důvěrou ve svém útočišti - Hotelu Radun****.


ÚSLUŽNOST


Navýsost ochotný, úslužný a profesionální personál Vám vytvoří atmosféru počátku 20.století. Vrátíte se  do období první republiky a užijete si pobyt plný snů v historické budově v kombinaci s komfortem moderních technologií.


NÁVRAT


Uděláme všechno  proto, abyste se k nám rádi vraceli. Vždy u nás najdete své známé prostředí, kde se cítíte jako doma, ale kde Vás také dokážeme vždy něčím příjemným překvapit a nadchnout.


Vaše Radun rodina

Boutique Hotel Radun

Bílá čtvrť 447, Luhačovice
Zobrazit celou mapu